FIND YOUR
PASSION.

KARRIERE BEI
FRIMO.

Direkt zu den Stellenangeboten

Cégünk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Ehhez keresünk a móri székhelyünkre új munkatársat alábbi pozícióba:

Villanyszerelő

Következő feladatok várnak Rád
  • Szerszámok, gépek és berendezések elektromos rendszerének szerelése műszaki dokumentáció alapján
  • Üzembe helyezés támogatása, felmerülő hiányosságok feltárása és kijavítása
  • Gépek bontása, csomagolásra és kiszállításra történő előkészítése
Te vagy az ideális jelölt, ha
  • Rendelkezel szakirányú végzettséggel
  • Minimum 2-3 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalatod van
  • Precíz és megbízható vagy, képes vagy az önálló munkavégzésre
  • Rendelkezel műszaki és villamos rajzolvasási készséggel
  • Esetenként külföldön történő munkavégzést vállalsz
Az állás betöltéséhez előnyt jelent
  • PLC (S7), szenzortechnikai, hajtástechnikai ismeretek
  • Mechatronikai ismeretek
  • Német és/vagy angol nyelvtudás (min. alapfok)
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk
  • Családias, barátságos légkört
  • Változatos feladatokat és karrierlehetőséget
  • Hosszú távú munkalehetőséget egy kiszámítható és erős, jövőorientált vállalatnál
  • Innovatív környezetet
  • Szakmai kihívást a csúcsminőségű, egyedi gépek és berendezések gyártásának területén
  • Minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, melyhez szakirányú tréningek és nyelvi képzések támogatását biztosítjuk
  • Kollégáink munkáját, szakértelmét versenyképes alapbérrel, havi prémiummal, béren kívüli jutatásokkal honoráljuk

Kontaktieren Sie uns.

Details anzeigen