FIND YOUR
PASSION.

CAREERS AT
FRIMO.

See open positions

Cégünk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Ehhez keresünk a móri székhelyünkre új munkatársat alábbi pozícióba:

Elektromos tervező mérnök

Következő feladatok várnak Rád
  • Új berendezések, gépek elektromos vezérlésének tervezése, beüzemelése, programozása
  • Vezérlő programok és tervek dokumentációjának elkészítése
  • Projektekben való részvétel és közreműködés a társrészlegekkel
Te vagy az ideális jelölt, ha
  • Rendelkezel villamosmérnök végzettséggel
  • Ismered az EPLAN P8 tervező szoftvert
  • Rendelkezel német és/vagy angol nyelvtudással
  • Rendelkezel "B" kategóriás jogosítvánnyal
Az állás betöltéséhez előnyt jelent
  • Pneumatika ismeretek
  • Gépgyártás területen szerzett gyakorlat (2-3 éves)
  • Siemens PLC ismeretek
  • Servo hajtás területén szerzett ismeretek
Amit kínálunk
  • Családias, barátságos légkört
  • Változatos feladatokat és karrierlehetőséget
  • Hosszú távú munkalehetőséget egy kiszámítható és erős, jövőorientált vállalatnál
  • Innovatív környezetet
  • Szakmai kihívást a csúcsminőségű, egyedi gépek és berendezések gyártásának területén
  • Minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, melyhez szakirányú tréningek és nyelvi képzések támogatását biztosítjuk
  • Kollégáink munkáját, szakértelmét versenyképes alapbérrel, havi prémiummal, béren kívüli jutatásokkal honoráljuk

Go back

Contact us.

Show Details